פושעי אוסישקין
רון חולדאישאול אייזנברגאבי דוד

כל החלאות מגדול ועד קטן, כל הזבלים היסמנים שהרימו יד במועצת העיר, כל הפוליטיקאים הנבלות שדאגו באינטרסנטיות לקבור את חוק אוסישקין בועדות הכנסת, זבלים כמו הלל פרטוק השקרן, אבי דוד קצין הבטחון של העירייה ש"רק ממלא פקודות", אריה שומר שלפני הבחירות בא לבכות שנתמוך בו ואחרי הבחירות בכה כשקראו לו צבוע, וכמובן, מעל לכל, העכברוש מחולדה והטינופת אייזנברג.
לא נשכח ולא נסלח לעולם!!!

מכבי "עלית" ת"א
מיקי ברקוביץ'שמעון מזרחימוני פנאן

הקבוצה של המדינה, הממשלה (כל ממשלה), רשות השידור, איגוד השופטים, איגוד הכדורסל ומעל לכל - של שמעון מזרחי.

שנואים מפורסמים לאורך ההיסטוריה: שמעון מזרחי, אמנון אבידן, מוני פנאן, שמלוק, דורון ג'מצ'י, מיקי ברקוביץ', מוטי ארואסטי, עודד קטש, לבאן מרסר, מוטי דניאל, ראובן וירובניק, דוד דגן, רפאל נאה, מאיר איינשטיין, אליהו סרוסי, יד אליהו ועוד ועוד ועוד.

מכבי ת"א
אלי דריקסאבי נמניאלכסנדר אובארוב

המועדון הגדול עלי אדמות (לפחות בעיני עצמו). אלופי העולם בזחיחות יהירות ופולחן עצמי. המועדון הגדול בגלקסיה גם כשהם בקושי מגרדים את המקום השביעי. הכי הרבה תארים, הכי הרבה אוהדים, הכי הרבה שחצנות.

שנואים מפורסמים לאורך ההיסטוריה: גיורא שפיגל, שייע גלזר, אבי כהן, אלון נתן, אלי דריקס, אבי נמני, ניר קלינגר, נעם שהם, אמיר שלח, איציק זוהר, משה מרכוס, אלכסנדר אובארוב, דני לאופר, אברהם גרנט, עמנואל אופיר, אלפרד ברכה, זאב נחמה.

בית"ר ירושלים
אברהם לוימשה דדשאלי אוחנה

הליכודניקים, הגזענים, הבאסטיונרים של מחנה יהודה, המזרחיים, המקופחים. האנטיתזה הנצחית של מה שמסמלת הפועל. שנים של יריבות, שנאה הדדית ומפגשים טעונים שמסתיימים בתקריות אלימות.
(ותודה לך סיני)

שנואים מפורסמים לאורך ההיסטוריה: משה דדש, אלי אוחנה, אברהם לוי, יוסי אבוקסיס, שמעון גרשון, הקהל, ימק"א, רובי ריבלין ואהוד אולמרט.

הפועל ירושלים
מוטי דניאלעדי גורדוןדני גוט

קבוצה מאוסה מעיר מאוסה, עם אוהדים מעצבנים בטווח גילאים של 14-16, רובם ככולם ג'ינג'ים עם גשר בשיניים וכיפה סרוגה.

מנסים להציג את עצמם כשונאי מכבי אבל כשהפועל מגיעה למלחה שרים בלי בושה בת"א אין הפועל.
לאורך שנות ה-90 צמחה יריבות מרה בין הפועל לבין ירושלים לאור המאבקים הכמעט קבועים על תואר הקבוצה השניה של הכדורסל הישראלי. המשחקים במלחה ואוסישקין בחצי הראשון של שנות ה-90 גלשו לרוב לפסים בלתי ספורטיביים, או סתם לאלימות לשמה (כמו בקרב המפורסם בין רדנקו דובראש לדני גוט).

שנואים מפורסמים לאורך ההיסטוריה: דני גוט, מוטי דניאל, טוני מאסופ, ארז חזן, עדי גורדון, יורם חרוש.

עירוני בית שאן
אייל צוראיתן טייביורם ארבל

קבוצה קטנה ושולית שמשחקת לה בלי הצלחה מיוחדת בליגה הארצית. כמעט אף אחד לא זוכר אותה.
אבל אנחנו תמיד נזכור. נזכור ולא נשכח את אשר עשו לנו פושעי בית .שאן באותו לילה בשני לחמישי 1998 באצטדיון קריית אליעזר.

נזכור, ולא נשכח את אליפות 98' שנגזלה מאיתנו ע"י שרוכיהם של פושעי המלחמה מבית שאן.
נזכור את פליקס חלפון, אבי אזולאי וגיורגי דרסיליה, שכבר לעולם לא יזכו באליפות בגלל הפשעים שלהם באותו לילה.
אנחנו נזכור, אבל חוץ מאיתנו אף אחד לא יזכור. כי למי כבר אכפת מקבוצה קטנה ושולית מעיירת פיתוח, שפעם הייתה הקבוצה מספר 2 של כל אוהד כדורגל במדינה?

שנואים מפורסמים לאורך ההיסטוריה: מאיר כהן, אבי דנן, איתן טייב, קובי גנון, ג'אמיל חאדר, גאלה פנצ'ולידזה, אלמוג חזן, שמעון דנן, גליקה פרימוז, סרג'ן צ'ולקוביץ', אליק רון, יהודה וילק, יורם ארבל, מוטי איווניר, אייל צור.